452849-2024 - Konkurss
Lietuva – Programmatūras izstrādes un konsultāciju pakalpojumi – Viešojo sektoriaus darbuotojų registro informacinės sistemos (VSDR IS) kūrimas ir diegimas
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Viešojo sektoriaus darbuotojų registro informacinės sistemos (VSDR IS) kūrimas ir diegimas
Apraksts: Perkančioji organizacija numato įsigyti Viešojo sektoriaus darbuotojų registro informacinės sistemos (VSDR IS) kūrimo ir diegimo paslaugas (1 kompl.) ir su Viešojo sektoriaus darbuotojų registro informacinės sistemos (VSDR IS) kūrimo ir diegimo paslaugomis susijusias papildomas paslaugos (preliminariai 6000 val.) Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų 1 priede.
Iekšējais identifikators: 727078
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72200000 Programmatūras izstrādes un konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Daudzums: 1