See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Transporta biļešu, apdrošināšanas polišu piegāde un viesnīcu rezervēšanas pakalpojums
Apraksts: Transporta biļešu, apdrošināšanas polišu piegāde un viesnīcu rezervēšanas pakalpojums
Iekšējais identifikators: VALIC2025/026/TN-P-AK
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 63510000 Ceļojumu aģentūru un līdzīgi pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000