See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Reagentai ir priemonės hematologinių tyrimų atlikimui su analizatorių panauda
Apraksts: Reagentai ir priemonės hematologinių tyrimų atlikimui su analizatorių panauda
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696500 Laboratorijas reaģenti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0