45818-2026 - Konkurss
Latvija – Atbildības apdrošināšanas pakalpojumi – Par vadošo darbinieku atbildības apdrošināšanu (On Directors and Officers Liability Insurance)
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Par vadošo darbinieku atbildības apdrošināšanu (On Directors and Officers Liability Insurance)
Apraksts: Par vadošo darbinieku atbildības apdrošināšanu (On Directors and Officers Liability Insurance)
Iekšējais identifikators: LB2025/55
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 66516000 Atbildības apdrošināšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 66518000 Apdrošināšanas starpnieku un aģentūru pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000