45925-2026 - Konkurss
Latvija – Celtniecības darbi – Energoefektivitātes paaugstināšana, vienkāršota pārbūve daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā Indrānu ielā 2, Koknesē, Aizkraukles novadā
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Būvdarbi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Energoefektivitātes paaugstināšana, vienkāršota pārbūve daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā Indrānu ielā 2, Koknesē, Aizkraukles novadā
Apraksts: Energoefektivitātes paaugstināšana, vienkāršota pārbūve daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā Indrānu ielā 2, Koknesē, Aizkraukles novadā
Iekšējais identifikators: PakalpojumiLK2026/2AK
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000