See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Reagentai ir darbo priemonės šlapimo, kraujo ph, kraujo dujų tyrimų atlikimui
Apraksts: 1 pirkimo dalis. Reagentai ir darbo priemonės bendriems šlapimo tyrimams, analizatorius panaudos arba nuomos pagrindais, techninės priežiūros ir remonto paslaugos; 2 pirkimo dalis. Reagentai ir darbo priemonės kraujo pH, kraujo dujų tyrimams, analizatorius panaudos arba nuomos pagrindais, techninės priežiūros ir remonto paslaugos
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696200 Reaģenti asins analīžu veikšanai
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1 pirkimo dalis. Reagentai ir darbo priemonės bendriems šlapimo tyrimams, analizatorius panaudos arba nuomos pagrindais, techninės priežiūros ir remonto paslaugos
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2 pirkimo dalis. Reagentai ir darbo priemonės kraujo pH, kraujo dujų tyrimams, analizatorius panaudos arba nuomos pagrindais, techninės priežiūros ir remonto paslaugos
Iekšējais identifikators: 2