463235-2025 - Rezultāts
Lietuva – Tīkla iekārtas – Tinklo įranga (įskaitant įdiegimo paslaugas)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Tinklo įranga (įskaitant įdiegimo paslaugas)
Apraksts: Perkama tinklo įranga (komutatoriai, bevielės stotelė), įskaitant įdiegimo paslaugas, kurių kiekiai, techniniai reikalavimai nurodyti techninėje specifikacijoje.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 32420000 Tīkla iekārtas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0