465138-2024 - Konkurss
Latvija – Mākslinieciskie pakalpojumi – Svētku noformējuma objekti un to realizācija Dzintaru mežaparkā
Paziņojums par metu konkursu
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Svētku noformējuma objekti un to realizācija Dzintaru mežaparkā
Apraksts: Svētku noformējuma objekti un to realizācija Dzintaru mežaparkā
Iekšējais identifikators: JVA 2024/32
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 92312000 Mākslinieciskie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001