469905-2024 - Rezultāts
Lietuva – Profesionālie apģērbi, speciālie darba apģērbi un aksesuāri – LKT ir LPT pareigūnų tarnybinės uniformos (vasarinių marškinėlių, marškinėlių trumpomis rankovėmis, taktinių marškinėlių, šiltų apatinių drabužių (marškinėlių ir kelnių)) pirkimas
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: LKT ir LPT pareigūnų tarnybinės uniformos (vasarinių marškinėlių, marškinėlių trumpomis rankovėmis, taktinių marškinėlių, šiltų apatinių drabužių (marškinėlių ir kelnių)) pirkimas
Apraksts: Lietuvos kalėjimų tarnyba ir Lietuvos probacijos tarnyba perka pareigūnų tarnybinės uniformos (vasarinius marškinėlius, marškinėlius trumpomis rankovėmis, taktinius marškinėlius, šiltus apatinius drabužius (marškinėlius ir kelnes))
Iekšējais identifikators: 722307
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 18100000 Profesionālie apģērbi, speciālie darba apģērbi un aksesuāri
Papildu klasifikācija (cpv): 18310000 Apakšveļa
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Vasariniai marškinėliai
Apraksts: Vasariniai marškinėliai
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Marškinėliai trumpomis rankovėmis
Apraksts: Marškinėliai trumpomis rankovėmis
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Taktiniai marškinėliai
Apraksts: Taktiniai marškinėliai
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Šilti apatiniai drabužiai (marškinėliai ir kelnės)
Apraksts: Šilti apatiniai drabužiai (marškinėliai ir kelnės)
Iekšējais identifikators: 4