2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Karmėlavos katilinės pastato rekonstrukcijos darbai
Apraksts: Pirkimo objektas – Karmėlavos katilinės pastato rekonstrukcijos darbai. Darbų atlikimo vieta – Tako g. 16, Karmėlavos II k., Kauno r. Pirkimo objektas yra vientisas ir į dalis neskaidomas.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45453000 Kapitālais remonts un kosmētiskais remonts
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: LOT-0001