See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Veselības apdrošināšana Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāžu un kapitālsabiedrību darbiniekiem
Apraksts: Veselības apdrošināšana Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāžu un kapitālsabiedrību darbiniekiem
Iekšējais identifikators: VVP 2026/3
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 66512200 Veselības apdrošināšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000