485275-2024 - Konkurss
Lietuva – Atkritumu (sadzīves) savākšanas pakalpojumi – Atliekų, kurių turėtojo nustatyti neįmanoma arba kurių turėtojas neegzistuoja (bešeimininkių) surinkimo, vežimo ir sutvarkymo Marijampolės savivaldybės teritorijoje paslaugos
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Atliekų, kurių turėtojo nustatyti neįmanoma arba kurių turėtojas neegzistuoja (bešeimininkių) surinkimo, vežimo ir sutvarkymo Marijampolės savivaldybės teritorijoje paslaugos
Apraksts: 2.1. Pirkimo objektas – atliekų, kurių turėtojo nustatyti neįmanoma arba kurių turėtojas neegzistuoja (toliau – bešeimininkių), surinkimo, vežimo ir sutvarkymo, teritorijos sutvarkymo paslaugos (toliau – Paslaugos). Paslaugos apima Marijampolės savivaldybės teritorijoje valstybinėje žemėje randamų bešeimininkių atliekų surinkimą (įskaitant pasikrovimą ir, jei reikia, jų iškasimą), vežimą ir sutvarkymą, teritorijos sutvarkymą. Jeigu surinkus bešeimininkes atliekas paaiškėtų, kad po bešeimininkėmis atliekomis esantis gruntas yra užterštas pavojingomis medžiagomis, šį gruntą Paslaugų teikėjas turi surinkti ir pristatyti į įmonę, turinčią teisę tvarkyti tokio tipo atliekas.
Iekšējais identifikators: 734292
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90511000 Atkritumu (sadzīves) savākšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1