488938-2026 - Konkurss
Latvija – Naftas produkti, degviela, elektroenerģija un pārējie enerģijas avoti – Elektroenerģijas piegāde un saražotās elektroenerģijas atpirkšana
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes - Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Elektroenerģijas piegāde un saražotās elektroenerģijas atpirkšana
Apraksts: Elektroenerģijas piegāde un saražotās elektroenerģijas atpirkšana
Iekšējais identifikators: TŪ 2026/ 12
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 09000000 Naftas produkti, degviela, elektroenerģija un pārējie enerģijas avoti
Papildu klasifikācija (cpv): 09310000 Elektrība
5. Daļa
Daļa: LOT-0000