2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Maskuotės tinklai (Skelbiama apklausa)
Apraksts: Maskuotės tinklai (baltos spalvos)
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39522200 Kamuflāžas pārsegi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0