2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Vaizdo stebėjimo ir garso įrašymo sistemos įrengimo ir priežiūros paslaugos (PPR-672)
Apraksts: Vaizdo stebėjimo ir garso įrašymo sistemos, skirtos Migracijos departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos klientų aptarnavimo erdvėms, įrengimo ir priežiūros paslaugos. 1. IP vaizdo kamera (komplekte su maitinimo šaltiniu) – 244 vnt. 2. Tinklinis įrašymo įrenginys 32 kanalams – 4 vnt. 3. Tinklinis įrašymo įrenginys 16 kanalų – 1 vnt. 4. Tinklinis įrašymo įrenginys 8 kanalams – 6 vnt. 5. Tinklinis įrašymo įrenginys 4 kanalams – 40 vnt. 6. Tinklo komutatorius 24 prievadų – 10 vnt. 7. Tinklo komutatorius 8 prievadų – 43 vnt. 8. Kita vaizdo stebėjimo sistemos veikimui reikalinga įranga – 1 vnt. 9. Vaizdo stebėjimo sistemos įrengimo ir priežiūros paslaugos – 1 vnt.
Iekšējais identifikators: 734180
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Atviro konkurso procedūra išsamiai aprašyta pirkimo dokumentuose.
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 32323500 Videonovērošanas sistēma
5. Daļa
Daļa: LOT-0000