2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Aplinkos informacijos valdymo integruotos kompiuterinės sistemos (AIVIKS) plėtra ir modernizavimas
Apraksts: Aplinkos informacijos valdymo integruotos kompiuterinės sistemos (AIVIKS) plėtra ir modernizavimas: Aprašymas (lietuvių kalba) Įgyvendinant projektą ,,Aplinkos informacijos valdymo integruotos kompiuterinės sistemos (AIVIKS) modernizavimas“ Nr. 01-010-P-0001, kuris finansuojamas pagal 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programoje numatytas investicijas: „atnaujinti Aplinkos informacijos valdymo integruotą kompiuterinę sistemą (AIVIKS), siekiant sukurti progresyvią informacinę sistemą, užtikrinančią sąsajas su kitomis informacinėmis sistemomis, tobulinti duomenų surinkimo, sisteminimo, kaupimo, analizės ir publikavimo procesus“, Sanglaudos fondo ir valstybės biudžeto lėšomis perka AIVIKS modernizavimo paslaugas. Projekto tikslas – efektyvinti, modernizuoti, plėsti esamą AIVIKS, darant ją patogesnę, išsamesnę ir patrauklesnę naudotojams. Todėl yra perkamos AIVIKS modernizavimo naujų technologijų pagrindu bei plėtros paslaugos.
Iekšējais identifikators: 728970
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72200000 Programmatūras izstrādes un konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Daudzums: 1