2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Bendrosios civilinės atsakomybės draudimo paslaugos
Apraksts: Perkamos bendrosios civilinės atsakomybės draudimo paslaugos 12 mėn laikotarpiui su galimybe pratęsti pirkimo sutartį 2 kartus po 12 mėn.
Iekšējais identifikators: 734938
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Paātrinātās procedūras izmantošanas pamatojums: Vykdant pirkimą įprasta tvarka, manoma, jog nebus spėta sudaryti pirkimo sutartį, jeigu pirkime dalyvautų daugiau nei vienas tiekėjas. Šiuo metu turimos bendrosios civilinės atsakomybės sutartis baigia galioti 2024-09-28
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 66515200 Īpašuma apdrošināšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000