497660-2024 - Konkurss
Latvija – Atkritumu un notekūdeņu savākšanas transportlīdzekļi – Būvgružu atkritumu izvešanas automašīna ar sniegu izvešanas iekārtu.
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Būvgružu atkritumu izvešanas automašīna ar sniegu izvešanas iekārtu.
Apraksts: Būvgružu atkritumu izvešanas automašīna ar sniegu izvešanas iekārtu.
Iekšējais identifikators: KKP 2024/05
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34144500 Atkritumu un notekūdeņu savākšanas transportlīdzekļi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000