Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33172100 Anestēzijas ierīces
Papildu klasifikācija (cpv): 33121400 Audiometri, 33194110 Infūzijas sūkņi
Izpildes vieta
Valsts: Lietuva
Jebkur attiecīgajā valstī
Iepirkuma noteikumi