499937-2024 - Rezultāts
Latvija – Novērtēšanas konsultāciju pakalpojumi – Sabiedrības vajadzībām atsavināmā nekustamā īpašuma tirgus vērtības noteikšanas,zaudējumu noteikšanas un nekustamā īpašuma tirgus nomas maksas noteikšanas pakalpojumi Rail Baltica projekta īstenošanai
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
NosaukumsSabiedrības vajadzībām atsavināmā nekustamā īpašuma tirgus vērtības noteikšanas,zaudējumu noteikšanas un nekustamā īpašuma tirgus nomas maksas noteikšanas pakalpojumi Rail Baltica projekta īstenošanai
AprakstsSabiedrības vajadzībām atsavināmā nekustamā īpašuma tirgus vērtības noteikšanas,zaudējumu noteikšanas un nekustamā īpašuma tirgus nomas maksas noteikšanas pakalpojumi Rail Baltica projekta īstenošanai
Iekšējais identifikatorsEDZL 2023/14 CEF
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79419000 Novērtēšanas konsultāciju pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 79000000 Uzņēmējdarbības pakalpojumi: tiesības, tirgzinība, konsultēšana, darbinieku vervēšana, iespiešana un drošība
5. Daļa
DaļaLOT-0000
Iespējas
Opciju aprakstsJa nav izlietota visa Vispārīgās vienošanās līgumcena, Pasūtītājs ir tiesīgs noslēgt vienošanos par Vispārīgās vienošanās ietvaros slēdzamo iepirkumu līgumu slēgšanas termiņa pagarinājumu. Iepirkuma līgumu slēgšanas termiņa pagarinājums kopumā nevar pārsniegt 12 (divpadsmit) mēnešus.