502982-2024 - Rezultāts
Latvija – IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts – SAP sistēmas migrācija uz jauno S/4 HANA sistēmas versiju
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
NosaukumsSAP sistēmas migrācija uz jauno S/4 HANA sistēmas versiju
AprakstsSAP sistēmas migrācija uz jauno S/4 HANA sistēmas versiju
Iekšējais identifikatorsRS 2023/232/ASP
Procedūras veidsSarunu procedūra ar iepirkuma iepriekšēju izsludināšanu/konkursa procedūra ar sarunām
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72000000 IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts
Papildu klasifikācija (cpv): 72200000 Programmatūras izstrādes un konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0000