503960-2024 - Konkurss
Lietuva – Datoru iekārtas un piederumi – KOMPIUTERIŲ UKRAINOS MOKYTOJAMS IR MOKINIAMS ĮSIGIJIMAS, PRISIDEDANT PRIE UKRAINOS ĮRENGINIŲ KOALICIJOS
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: KOMPIUTERIŲ UKRAINOS MOKYTOJAMS IR MOKINIAMS ĮSIGIJIMAS, PRISIDEDANT PRIE UKRAINOS ĮRENGINIŲ KOALICIJOS
Apraksts: Pirkimu siekiama Lietuvai prisidėti prie tarptautinės Ukrainos įrenginių koalicijos (Device Coalition (dcoalition.org.ua)
Iekšējais identifikators: 734911
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30200000 Datoru iekārtas un piederumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iespējas:
Opciju apraksts: Atsiradus papildomos lėšoms/papildomam finansavimui, perkančioji organizacija gali užsakyti papildomą Techninės specifikacijos reikalavimus atitinkančių prekių kiekį, kurių vertė ne didesnė nei 60 000 eurų. Užsakymas gavus papildomą finansavimą gali būti pateiktas ne vėliau kaip iki 2025 m. vasario 1 d.