50479-2026 - Rezultāts
Lietuva – Inženiertehniskie pakalpojumi – Ąžuolyno gatvės Kaišiadorių mieste rekonstrukcijos įrengiant dviračių taką ir J. Basanavičiaus gatvės Kaišiadorių mieste kapitalinio remonto projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Ąžuolyno gatvės Kaišiadorių mieste rekonstrukcijos įrengiant dviračių taką ir J. Basanavičiaus gatvės Kaišiadorių mieste kapitalinio remonto projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Apraksts: 1 pirkimo dalis. Ąžuolyno g. (Nr. kmg3) Kaišiadorių mieste rekonstrukcija įrengiant dviračių taką: Būtini atlikti tyrimai:  Inžineriniai geodeziniai tyrinėjimai  Inžineriniai geologiniai ir geotechniniai tyrinėjimai  Kiti techninėje užduotyje nenurodyti tyrimai, privalomi pagal teisės aktų reikalavimus 60 k. d. Projektinių pasiūlymų rengimo užsakymas:  Projektinių pasiūlymų rengimo metu Paslaugų tiekėjas Užsakovo vardu atlieka visuomenės informavimo apie numatomą statinių projektavimą ir visuomenės dalyvavimo svarstant statinių projektinius pasiūlymus procedūras (Paslaugų suteikimo terminas skaičiuojamas nuo Paslaugų teikimo grafike suplanuoto ankstesnio Paslaugos (etapo) suteikimo termino pabaigos) 90 k. d. Techninės užduoties ir/ar paraiškų prisijungimo sąlygoms ir specialiems reikalavimams gauti reikalingų dokumentų rengimas 20 k. d. Techninio darbo projekto rengimo užsakymas: Būtinų parengti projekto dalių sąrašas: būtinos parengti dalys nurodytos projektavimo užduotyje 40 k. d. Statinio projekto vykdymo priežiūros paslauga 150 k. d. Bendra techninio darbo projekto rengimo paslaugos (su teigiamo ekspertizės akto ir statybą leidžiančio dokumento gavimu) trukmė - 8 mėnesiai nuo Sutarties įsigaliojimo dienos 2 pirkimo dalis. J. Basanavičiaus g. (Nr. kmg25) Kaišiadorių mieste kapitalinis remontas: Būtini atlikti tyrimai:  Inžineriniai geodeziniai tyrinėjimai  Inžineriniai geologiniai ir geotechniniai tyrinėjimai  Kiti techninėje užduotyje nenurodyti tyrimai, privalomi pagal teisės aktų reikalavimus 60 k. d. Projektinių pasiūlymų rengimo užsakymas:  Projektinių pasiūlymų rengimo metu Paslaugų tiekėjas Užsakovo vardu atlieka visuomenės informavimo apie numatomą statinių projektavimą ir visuomenės dalyvavimo svarstant statinių projektinius pasiūlymus procedūras (Paslaugų suteikimo terminas skaičiuojamas nuo Paslaugų teikimo grafike suplanuoto ankstesnio Paslaugos (etapo) suteikimo termino pabaigos) 90 k. d. Techninės užduoties ir/ar paraiškų prisijungimo sąlygoms ir specialiems reikalavimams gauti reikalingų dokumentų rengimas 20 k. d. Techninio darbo projekto rengimo užsakymas: Būtinų parengti projekto dalių sąrašas: būtinos parengti dalys nurodytos projektavimo užduotyje 40 k. d. Statinio projekto vykdymo priežiūros paslauga 150 k. d. Bendra techninio darbo projekto rengimo paslaugos (su teigiamo ekspertizės akto ir statybą leidžiančio dokumento gavimu) trukmė - 8 mėnesiai nuo Sutarties įsigaliojimo dienos
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71300000 Inženiertehniskie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Ąžuolyno g. (Nr. kmg3) Kaišiadorių mieste rekonstrukcijos įrengiant dviračių taką projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos.
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: J. Basanavičiaus g. (Nr. kmg25) Kaišiadorių mieste kapitalinio remonto projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Iekšējais identifikators: 2