506199-2024 - Konkurss
Lietuva – Apsardzes aprīkojums – Bepiločių orlaivių neutralizavimo įranga
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Bepiločių orlaivių neutralizavimo įranga
Apraksts: Nešiojama BO neutralizavimo įranga bus naudojama BO dažniams arba pasirinktam radijo dažnio diapazonui blokuoti (slopinti, vykdyti elektronines atakas). Ji turės veikti nuolat (24/7) krizės ir karo metu, visais metų laikais, dienos ir nakties metu, taip pat riboto matomumo sąlygomis, esant sudėtingoms oro (šaltas / karštas oras, dulkės, purvas, drėgmė, sniegas ir ledas) ir elektromagnetinės aplinkos sąlygoms.
Iekšējais identifikators: 735543
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 35121000 Apsardzes aprīkojums
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1