50728-2026 - Konkurss
Lietuva – Medicīniskās elpošanas palīgierīces – Dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatas su vidine turbina suspaustam orui
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatas su vidine turbina suspaustam orui
Apraksts: Dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatas su vidine turbina suspaustam orui - 6 vnt.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33157400 Medicīniskās elpošanas palīgierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0