507831-2026 - Konkurss
Lietuva – Mehāniskie transportlīdzekļi 10 un vairāk cilvēku pārvadāšanai – M3 KLASĖS PRIEMIESTINIO TIPO NAUDOTŲ AUTOBUSŲ PIRKIMAS
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: M3 KLASĖS PRIEMIESTINIO TIPO NAUDOTŲ AUTOBUSŲ PIRKIMAS
Apraksts: 5 vnt. M3 klasės priemiestinio tipo naudoti autobusai varomi dyzeliu. Transporto priemonės turi būti pagamintos ne anksčiau (pirmoji registracija) kaip 2016 m. Sėdimų vietų skaičius ne daugiau kaip 40 ir nemažiau kaip 35 (keleiviams iki 39, vairuotojas 1), stovimų vietų skaičius ne mažiau kaip 20. Neįgaliesiems pritaikytų vietų ne mažiau kaip 1.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34120000 Mehāniskie transportlīdzekļi 10 un vairāk cilvēku pārvadāšanai
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0
Iespējas:
Opciju apraksts: Dėl objektyvių priežasčių Transporto priemonių pristatymas gali būti pratęstas dar 1 (vienam) mėn.