509422-2024 - Konkurss
Lietuva – Notekūdeņu pakalpojumi – 25677 Biotualetų pastatymo, nuomos ir aptarnavimo bei asenizacijos paslaugos
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: 25677 Biotualetų pastatymo, nuomos ir aptarnavimo bei asenizacijos paslaugos
Apraksts: Biotualetų pastatymo, nuomos ir aptarnavimo bei asenizacijos paslaugos
Iekšējais identifikators: 735859
Procedūras veids: Sarunu procedūra ar iepirkuma iepriekšēju izsludināšanu/konkursa procedūra ar sarunām
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90400000 Notekūdeņu pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1