2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Savanoriško darbuotojų sveikatos draudimo paslaugos (NUTRAUKTAS)
Apraksts: Planuojama įsigyti savanoriško darbuotojų sveikatos draudimo paslaugas
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 66512210 Brīvprātīgās veselības apdrošināšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0