2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Maskuojanti danga
Apraksts: Maskuojanti danga
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39522200 Kamuflāžas pārsegi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0