2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Stacionarūs kompiuteriai
Apraksts: Stacionarūs kompiuteriai - 35 vnt. Skirti Nusikalstamų veikų elektroninėje erdvėje tyrimų ir mokymų laboratorijos kompiuterizuotų darbo vietų įrengimui
Iekšējais identifikators: 711813-2025
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30213000 Personālie datori
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Daudzums: 35 gabali