See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Negyvenamųjų pastatų paprastojo remonto darbai
Apraksts: Perkami negyvenamųjų pastatų paprastojo remonto darbai
Iepriekšējs paziņojums: 722466-2022
Iekšējais identifikators: 643551
Procedūras veids: Slēgta
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45453000 Kapitālais remonts un kosmētiskais remonts
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1 d. – nesudėtingųjų statinių kategorijai priskiriamų negyvenamųjų pastatų paprastojo remonto darbai
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2 d. – neypatingųjų statinių kategorijai priskiriamų negyvenamųjų pastatų paprastojo remonto darbai
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: 3 d. – ypatingųjų statinių kategorijai priskiriamų negyvenamųjų pastatų paprastojo remonto darbai
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: 4 d. – neypatingųjų statinių, esančių kultūros paveldo objekto teritorijoje, paprastojo remonto darbai
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: 5 d. – ypatingųjų statinių, esančių kultūros paveldo objekto teritorijoje, paprastojo remonto darbai
Iekšējais identifikators: 5