528834-2026 - Konkurss
Lietuva – Koģenerācijas stacijas celtniecības darbi – ORC KOGENERACINĖS ELEKTRINĖS PABERŽIŲ G. 16, TAURAGĖJE STATYBOS DARBAI
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Būvdarbi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: ORC KOGENERACINĖS ELEKTRINĖS PABERŽIŲ G. 16, TAURAGĖJE STATYBOS DARBAI
Apraksts: ORC kogeneracinės elektrinės Paberžių g. 16, Tauragėje statybos darbus
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45251220 Koģenerācijas stacijas celtniecības darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0