529243-2024 - Rezultāts
Lietuva – Centralizētā siltumapgāde – Centralizuotas šilumos tiekimas
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Centralizuotas šilumos tiekimas
Apraksts: Centralizuotas šilumos energijos pirkimas
Iekšējais identifikators: 732015
Procedūras veids: Sarunu procedūra bez iepirkuma iepriekšējas izsludināšanas
Procedūras galvenās iezīmes: VPĮ 71 straipsnio 1 dalies 2 punkto b) dalimi vykdomas neskelbiamų derybų būdu, kadangi tiekėjas kreipsis į vieną konkretų teikėją. Sutartį gali vykdyti tik konkretus ekonominės veiklos vykdytojas, nes nėra konkurencijos dėl techninių priežasčių.
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09323000 Centralizētā siltumapgāde
5. Daļa
Daļa: LOT-0000