531416-2024 - Konkurss
Lietuva – Programmatūras uzturēšanas un labošanas pakalpojumi – Valstybės informacinės sistemos „Skaitis“ eksploatavimo priežiūros ir programinės įrangos modifikavimo paslaugos
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Valstybės informacinės sistemos „Skaitis“ eksploatavimo priežiūros ir programinės įrangos modifikavimo paslaugos
Apraksts: Skaitmeniniuose tachografuose naudojamų identifikavimo kortelių personalizavimo ir apskaitos valstybės informacinės sistemos „Skaitis“ eksploatavimo priežiūros ir programinės įrangos modifikavimo paslaugos. Numatoma pirkimo vertė 73 920,00 (septyniasdešimt trys tūkstančiai devyni šimtai dvidešimt eurų, 00 ct) Eur be PVM.
Iekšējais identifikators: 732201
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72267000 Programmatūras uzturēšanas un labošanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000