2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Būvdarbi transporta savienojuma punkta pilnveidojumam Priedainē
Apraksts: Būvdarbi transporta savienojuma punkta pilnveidojumam Priedainē
Iekšējais identifikators: JVA 2026/32
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45233162 Riteņbraucēju celiņa būvdarbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000