See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Elektroninių apsaugos sistemų įranga Nr. 2
Apraksts: Elektroninių apsaugos sistemų įranga
Iekšējais identifikators: 736400
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 35120000 Novērošanas un drošības sistēmas un iekārtas
5. Daļa
Daļa: LOT-0000