See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Pagrindinis DPS: Autotransporto ir kitos technikos serviso paslaugos (Seno CVPIS nr. 714591), ID Nr. 147485, Konkretus pirkimas - Spec. Technikos parko remontas, ID Nr. 5618865
Apraksts: Konkretus pirkimas vykdomas Pagrindinio DPS III DPS kategorijoje - Statybinės ir komunalinės technikos remontas (statybinė ir kasimo technika, barstytuvai/valytuvai, komunalinė technika, kelių remonto technika ir kt.). Konkretus pirkimas Spec. Technikos parko remontas. Pirkimas skaidomas į 3 dalis: 1 p.o.d. - Automobilinių manipuliatorių HIAB, Kesla ir Schmidt vakuuminių šlavimo mašinų remontas; 2 p.o.d - Kelių tiesimo mašinų (Witgen, Vogele, HAMM) remontas , 3 p.o.d. - Hidrodinaminių mašinų Kaiser ir šlavimo mašinos Johnston remontas
Iekšējais identifikators: 5618865
Procedūras veids: Slēgta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50100000 Transportlīdzekļu un ar tiem saistītā aprīkojuma remonts, apkope un saistītie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Konkretaus pirkimo Spec. Technikos parko remontas 1 p.o.d.Automobilinių manipuliatorių HIAB, Kesla ir Schmidt vakuuminių šlavimo mašinų remontas;
Apraksts: 1 p.o.d.Automobilinių manipuliatorių HIAB, Kesla ir Schmidt vakuuminių šlavimo mašinų remontas
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Spec. Technikos parko remontas. 2 p.o.d - Kelių tiesimo mašinų (Witgen, Vogele, HAMM) remontas
Apraksts: 2 p.o.d - Kelių tiesimo mašinų (Witgen, Vogele, HAMM) remontas
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Konkretaus pirkimo Spec. Technikos parko remontas. 3 p.o.d. - Hidrodinaminių mašinų Kaiser ir šlavimo mašinos Johnston remontas
Apraksts: 3 p.o.d. - Hidrodinaminių mašinų Kaiser ir šlavimo mašinos Johnston remontas
Iekšējais identifikators: 3