See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Lietuvos integralios bibliotekų informacinės sistemos (LIBIS) ir Virtualios elektroninio paveldo informacinės sistemos (VEPIS) priežiūros, konsultacinės ir programavimo paslaugos (atviras konkursas)
Apraksts: Perkamos Lietuvos integralios bibliotekų informacinės sistemos (LIBIS) ir Virtualios elektroninio paveldo informacinės sistemos (VEPIS) priežiūros, konsultacinės ir programavimo paslaugos. Detalus pirkimo objekto aprašymas pateikiamas techninėje specifikacijoje.
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72260000 Ar programmatūru saistītie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0