2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Ēkas daļēja atjaunošana un telpu pielāgošana sporta infrastruktūras vajadzībām Arhitektu ielā 10, Daugavpilī
Apraksts: Ēkas daļēja atjaunošana un telpu pielāgošana sporta infrastruktūras vajadzībām Arhitektu ielā 10, Daugavpilī
Iekšējais identifikators: DVP 2026/148
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45212410 Viesnīcu ēku celtniecības darbi, 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iespējas:
Opciju apraksts: Saskaņā ar līguma projekta nosacījumiem