See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: 15890 Dalyvavimas EVA procedūroje, kai vykdoma vyresniojo klinikinio eksperto funkcija: Mokslinio patarimo procedūra Nr. 245928, Q3
Apraksts: 7 dalis
Procedūras veids: Slēgta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 73210000 Pētniecības konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0