2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Instrumentu ratiņu un dažādu instrumentu, vibrokājas un augstspiediena mazgāšanas iekārtas piegāde Aizkraukles Profesionālajai vidusskolai
Apraksts: Instrumentu ratiņu un dažādu instrumentu, vibrokājas un augstspiediena mazgāšanas iekārtas piegāde Aizkraukles Profesionālajai vidusskolai
Iekšējais identifikators: VIAA 2026/61 ERAF APVS
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 43800000 Darbnīcu aprīkojums
Papildu klasifikācija (cpv): 44510000 Instrumenti, 44512000 Dažādi rokas instrumenti, 42993200 Dozēšanas iekārta, 38420000 Instrumenti šķidrumu un gāzu plūsmas, līmeņa un spiediena mērīšanai, 42413000 Domkrati un automašīnu pacēlāji, 38300000 Mērinstrumenti, 43312000 Ceļu segumu klāšanas tehnika, 42924700 Izmešanas, dispersijas vai izsmidzināšanas mehāniskās ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Dažādi instrumenti un ratiņi
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Vibrokāja un augstspiediena mazgāšanas iekārta