539685-2026 - Konkurss
Lietuva – Elektroterapijas aparāti – Medicininė įranga (tarptautinis)
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Medicininė įranga (tarptautinis)
Apraksts: 2.2 Pirkimo objektas skaidomas į 2 (dvi) dalis: 1 dalis „Funkcinė magnetinė stimuliacijos sistema FMS“ 1 komplektas, BVPŽ kodas 33158200, 2 dalis „12-os kanalų elektrostimuliacijos sistema“ 1 komplektas BVPŽ kodas 33158200,
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33158200 Elektroterapijas aparāti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Funkcinė magnetinė stimuliacijos sistema FMS
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 12-os kanalų elektrostimuliacijos sistema
Iekšējais identifikators: 2