543127-2024 - Konkurss
Lietuva – Programmatūras izstrādes un konsultāciju pakalpojumi – 13070-1 Užkrečiamųjų ligų ir jų sukėlėjų valstybės informacinės sistemos modernizavimo (II etapas) paslaugos
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: 13070-1 Užkrečiamųjų ligų ir jų sukėlėjų valstybės informacinės sistemos modernizavimo (II etapas) paslaugos
Apraksts: Užkrečiamųjų ligų ir jų sukėlėjų valstybės informacinės sistemos modernizavimo (II etapas) paslaugos.
Iekšējais identifikators: 727752
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72200000 Programmatūras izstrādes un konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000