2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: 733088_Kultūros paskirties pastato T. Kosciuškos g. 4 ir maitinimo paskirties pastato Maironio g. 7, Druskininkuose rekonstravimo į kultūros paskirties pastatą statybos užbaigimo darbai (įskaitant darbo projekto parengimą likusiai darbų apimčiai)
Apraksts: Perkančioji organizacija numato įsigyti Kultūros paskirties pastato T. Kosciuškos g. 4 ir maitinimo paskirties pastato Maironio g. 7, Druskininkuose rekonstravimo į kultūros paskirties pastatą statybos užbaigimo darbus (įskaitant darbo projekto parengimą likusiai darbų apimčiai) (toliau – Darbai). Darbai apima: Techninėje specifikacijoje (Užsakovo užduotyje) numatytus ir iki šiol neatliktus darbus, taip pat jau atliktų darbų defektų ištaisymą (jeigu toks reikalingas), išskyrus kito rangovo paslėptus darbų defektus, kurių naujas Rangovas negali nustatyti ir ištaisyti Sutarties vykdymo metu; darbo projekto parengimą ir statybos užbaigimo akto gavimą. Pagrindiniai pastato bendrieji rodikliai: Sklypo plotas – 25029 m2; bendras žiūrovų vietų skaičius – 1839; pastato bendras plotas – 8330,88 m2; pastato aukštų skaičius - 3; pastato aukštis – 20 m. Visi reikalavimai ir apimtys pirkimo objektui nustatyti Pirkimo sąlygų 2 priede „Techninė specifikacija“.
Iekšējais identifikators: 733088
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45212300 Mākslas un kultūras ēku celtniecības darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 32321200 Audiovizuālās iekārtas, 31527260 Apgaismes sistēmas, 45231300 Ūdens un notekūdeņu cauruļvadu būvdarbi, 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Papildu klasifikācija (cpv): 31527260 Apgaismes sistēmas, 32321200 Audiovizuālās iekārtas, 45231300 Ūdens un notekūdeņu cauruļvadu būvdarbi, 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi