548477-2026 - Konkurss
Lietuva – Laboratorijas pakalpojumi – Susisiekimo komunikacijų tyrimo ir jų įrengimui naudojamų medžiagų bandymo paslaugos (Atviras tarptautinis pirkimas)
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Susisiekimo komunikacijų tyrimo ir jų įrengimui naudojamų medžiagų bandymo paslaugos (Atviras tarptautinis pirkimas)
Apraksts: Numatoma įsigyti susisiekimo komunikacijų tyrimo ir jų įrengimui naudojamų medžiagų bandymo paslaugas.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71900000 Laboratorijas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0