554939-2025 - Rezultāts
Latvija – Remonta un apkopes pakalpojumi – MTU dīzeļdzinēju remonts W6 un QL3 apjomā
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
NosaukumsMTU dīzeļdzinēju remonts W6 un QL3 apjomā
AprakstsMTU dīzeļdzinēju remonts W6 un QL3 apjomā
Iekšējais identifikatorsAS”PV”2025/23
Procedūras veidsAtklāta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50000000 Remonta un apkopes pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 50224000 Ritošā sastāva labošanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0000