555689-2025 - Rezultāts
Latvija – Ceļojumu aģentūru un līdzīgi pakalpojumi – KOMANDĒJUMU UN DARBA BRAUCIENU ORGANIZĒŠANAS PAKALPOJUMI
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: KOMANDĒJUMU UN DARBA BRAUCIENU ORGANIZĒŠANAS PAKALPOJUMI
Apraksts: KOMANDĒJUMU UN DARBA BRAUCIENU ORGANIZĒŠANAS PAKALPOJUMI
Iekšējais identifikators: AIC2025/1/AK
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 63510000 Ceļojumu aģentūru un līdzīgi pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 79997000 Komandējumu pakalpojumi, 63520000 Transporta aģentūru pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000