556977-2025 - Rezultāts
Latvija – Kaujas tērpi – Aizsargu komplektu KIAS-MOD1 NEMIERS piegāde
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Aizsargu komplektu KIAS-MOD1 NEMIERS piegāde
Apraksts: Aizsargu komplektu KIAS-MOD1 NEMIERS piegāde
Iekšējais identifikators: VALIC2023/082/BN-P-AK
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 35812200 Kaujas tērpi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000