557236-2025 - Rezultāts
Lietuva – Ceļu remontdarbi – Kito transporto statinio - automobilių saugyklos esančios Taikos g. 39, Neringa, projekto I, III etapo rangos darbai [ATVIRAS KONKURSAS, II]
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Būvdarbi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Kito transporto statinio - automobilių saugyklos esančios Taikos g. 39, Neringa, projekto I, III etapo rangos darbai [ATVIRAS KONKURSAS, II]
Apraksts: Perkančioji organizacija numato įsigyti „Kito transporto statinio – automobilių saugyklos, esančios Taikos g. 39, Neringoje, rekonstravimo, įrengiant autobusų stovėjimo vietas ir pėsčiųjų taką (šaligatvį), Neringoje, Neringos sav., projekto“ I, III etapo rangos darbus (II etapo rangos darbai neįgyjami). Projektas parengtas 2022 m. Išsamūs reikalavimai ir charakteristikos yra nurodyti pridedamose minėto projekto dalyse ir detalizuojanti informacija pateikiama techninėje specifikacijoje. Paslaugų tiekėjas privalės: naudoti (įsigyti) elektroninį statybos žurnalą atitinkantį STR 1.06.01:2016 „Statybos darbai. Statinio statybos priežiūra“ reikalavimus; paruošti visa reikalingą objekto išpildomąja dokumentaciją; užbaigus statybos darbus sudaryti ir pateikti kadastrinių matavimų bylą. Statybos rangos darbų metu eismas E. A. Jonušo gatve ribojamas, tačiau nebus visiškai sustabdomas. Pažymėtina, kad statybos projekte nurodyti moduliniai įrenginiai turi derėti prie Kuršių nerijos kraštovaizdžio taip, kaip numatyta Kuršių nerijos nacionalinio parko tvarkymo plano 9.7.2. papunktyje. Šis pirkimas skelbiamas antrą kartą, nes vykdant pirkimą buvo nustatytas trūkumas pirkimo dokumentuose, kurio nebuvo galima ištaisyti nenutraukiant procedūros.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45233142 Ceļu remontdarbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45233123 Otrās kategorijas ceļa būvdarbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0