558317-2024 - Konkurss
Lietuva – Programmatūras uzturēšanas un labošanas pakalpojumi – Ūkio subjektų, susijusių su kelių transportu, stebėsenos ir informavimo valstybės informacinės sistemos „Vektra“ eksploatavimo priežiūros ir programinės įrangos modifikavimo paslaugos
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Ūkio subjektų, susijusių su kelių transportu, stebėsenos ir informavimo valstybės informacinės sistemos „Vektra“ eksploatavimo priežiūros ir programinės įrangos modifikavimo paslaugos
Apraksts: Perkančioji organizacija numato įsigyti „Ūkio subjektų, susijusių su kelių transportu, stebėsenos ir informavimo valstybės informacinės sistemos „Vektra“ eksploatavimo priežiūros ir programinės įrangos modifikavimo paslaugas" (toliau – Paslaugos). Detalus pirkimo aprašymas pateiktas Pirkimo sąlygų 2 priede „Techninė specifikacija". Numatoma pirkimo vertė – 293 300,00 (du šimtai devyniasdešimt trys tūkstančiai trys šimtai eurų, 00 ct) Eur be PVM.
Iekšējais identifikators: 737295
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72267000 Programmatūras uzturēšanas un labošanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000